מחפש  שוכרים  למשרד?

 זה זמן לפרסום איכותי ויעיל 

בחודשים האחרונים, עוד לפני משבר הקורונה, חלה ירידה מתמשכת בכמויות "מחפשי משרדים", במקביל, יצאו לשיווק, רק בחצי שנה האחרונה קרוב למיליון מ"ר של משרדים באזורי הביקוש הכי חזקים בתל-אביב והסביבה. 
שוק הנדל"ן המסחרי, מאד רגיש לשינויים בהצע ואם זה לא הספיק, משבר כלכלי שאורב בפתח, מחמיר את המצב אף יותר. לאחרונה, עיריית ת"א הודיעה שתפעל להתחשב בחיובי ארנונה לעסקים קטנים, וכבר אנו רואים שחברות הניהול הפחיתו משמעותית את העלויות במגדלים, במידה ואתם בעלים של משרד להשכרה, אנו ממליצים מכל הלב לבצע את הפעולות הבאות כדי להגן על עצמכם מהפסדים:


1. במידה והמשרד מאוכלס, ללכת ככל האפשר לקראת השוכר, במיוחד אם מדובר בשוכר טוב שעד כה שילם בזמן וללא בעיות, במקביל, לנסות לסייע בהפחתת עלויות ככל שניתן אם זו פניה לעירייה או לחברת הניהול במקום. 


2.לאלו שאין להם שוכר בנכס, אנו ממליצים להתחיל שיווק יעיל ונכון אתמול, אפילו אם הנכס עוד לא מוכן, שיווק איכותי יכול לחסוך לכם אלפי שקלים בעלויות של המתנה לשוכר. ברגע שהתחיל המשבר קבוצתנו, שתמיד חרטה על דגלה עזרה לשוכרים ומשכירים לפני שורות רווח, הפחיתה מיד את עלויות שיווק ופרסום משרד למינימום האפשרי וברשותנו מאגר של אלפי שוכרי משרדים וחברות להן ניתן לחשוף את המשרד.  
 

מי שישכיל להגיב מהר, לפרסם מהר ונכון, באופן שמבדיל אותו מההצע הקיים, יעלה משמעותית את הסיכויים שלו לאיכלוס המשרד או הנכס המסחרי. מי שיתעקש על דרכי שיווק ישנות, ויעשה רק את מה שכולם עושים (מודעה מוארת/מוקפצת/אוטומטית), ישאר עם נכס ריק למשך חודשים ארוכים. 
 

מתווכי נדל"ן מסחרי - זה הזמן להפחית ככל האפשר עמלות משוכרים. 
 

בהצלחה לכולנו. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, גם במייל או בוואטסאפ.  

  • Wix Facebook page
משרדים להשכרה - קבוצת משרדים

אתר Misradim מציע הצעות בהתאם לחיפוש של משרדים להשכרה בתל אביב ומבחר רחב של משרדים בכל הגדלים והאזורים כגון - משרדים להשכרה בתל אביב, משרדים להשכרה בהרצליה,משרדים להשכרה בבורסה רמת גן, משרדים להשכרה בפתח תקווה, משרדים להשכרה בחולון, משרדים להשכרה בירושלים, משרדים להשכרה בראשון לציון ועוד, לא כל המשרדים מתעדכנים באתר ורובם מושכרים בשלב ההפצה הראשוני ע"י מערכת הקבוצה. התחברו, קבלו הצעות במייל ותאמו פגישה רק במשרדים רלוונטים, וללא עלות או עמלות מכל סוג! הצוות שלנו כאן כדי לסייע לכם לאתר את המשרד המתאים ביותר עבורכם. 

Misradim Tel-Aviv  - Info@misradim.org  קבוצת משרדים  

© Romanocorp. since 2008 All rights Reserved                                                 עיצוב האתר: נונירו                                    תנאי שימוש - כל הזכויות באתר זה ובפרט קניינו הרוחני והעסקי שמורות