top of page
 • מה אתם עושים?
  אנו מחברים בין שוכרים למשרדים להשכרה ומפרסמים נדל"ן מסחרי למעלה מ 15 שנה באמצעות מערכות שיווק והפצה ייחודיות שפותחה על ידינו, השירות שלנו מתמקד ב:שיווק ופרסום ממוקד מטרה, מתן מענה רציף ואיכותי לשוכרים והכוונה בשוק הנדל"ן המסחרי. ניתן לקרוא עוד על המערכת שלנו כאן
 • איפה אתם מפרסמים?
  לכל נכס המפורסם דרכנו מוקם דף נחיתה ייחודי עם כל הפרטים שלו ופרטי יצירת הקשר שיפורסם באתר משרדים, בעמוד וקבוצת הפייסבוק שלנו, באינסטגרם, במודעות גוגל ויופץ ישירות למחפשי משרדים הרשומים לאתר משרדים.
 • מה החשיפה שלכם?
  פרסום דרכנו יחשוף את המשרד שלך לבערך פי חמישה מכל דרך פרסום קיימת, המערכת שלנו בנויה להפצה מקסימלית ובאתר משרדים רשומות אלפי חברות ומחפשי משרדים וברשותנו מידע שלא קיים בשום מקום אחר, לאתר נכנסים מאות אנשים מידי יום והוא בין החזקים בגוגל. עם זאת חשוב לציין שיש משרדים שלא תיהיה בהם התעניינות היות ואנחנו לא יכולים לשלוט בכל עסקה (למשל אם המשרד מאד יקר ביחס להצע סביבו, או מיושן, או בתנאים לא טובים, לא משנה כמה נחשוף אותו הוא יתקשה להיות מושכר) ברגע שהמשרד שלך עולה לפרסום תוכל לראות בתחתית העמוד שלך את המספר המדוייק של החשיפות היומיות שלו. כמו כן, היות ואנו מטמיעים מילות חיפוש מתאימות לכל נכס לאחר כמה שבועות ברגע שאנשים מחפשים ביטוי מדוייק למשל "משרד להשכרה ביגאל אלון תל אביב" המשרד הספציפי יעלה בעמוד הראשון בגוגל.
 • איך מפרסמים משרד?
  ממלאים את פרטי המשרד דף פרסום, מעלים באתר תמונות או סרטון (שיש לכם אישור להשתמש בהן או זכויות יוצרים), ומשלמים. בתוך שעות ספורות עד 24 שעות אנו נשלח לכם את כל הלינקים המתאימים בהם תוכלו לראות את פרסום המשרד שלכם ונתחיל בהפצתו במערכת הקבוצה. היות ומדובר במערכת רחבה ומעטפת של פרסום, לא ניתן פשוט "להעלות משרד" באתר או בפייסבוק.
 • איך מאתרים משרד?
  פשוט מאד! במקום לחפש בין מאות משרדים בגדלים שונים, לדבר עם עשרות אנשים, ולראות משרדים שבכלל לא רלוונטים לחיפוש, כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס לאיתור משרד - כאן
 • מה ההבדל בניכם לבין משרדי תיווך?
  אנו נותנים שירות טכנולוגי-חברתי יעיל וחינמי לחלוטין לשוכרים, מטרתנו העיקרית היא לאתר לקוח מתאים למשרד מתאים באופן מהיר ולתת לשוכרי משרדים מענה יעיל ואיכותי, באמצעות מערכת עדכונים שפיתחנו, לקבוצתנו אלפי עוקבים שממתינים להצעות, ומשרד המשווק דרכנו יגיע לאלפי חשיפות במהירות שיא. בנוסף, אנו גם מודעים לכך שלמתווכים יש יתרון באיתור שוכרים ואנחנו גם עובדים מולם. כפי שבטח שמת לב, מציאת שוכר טוב למשרדך זו לא תמיד חוויה נעימה וקלה ואנו ממוקדים בייעול התהליך. חשוב לציין שאנו מציעים נכסים תקינים, תחרותיים ובמחירים הגיוניים בלבד.
 • האם אני יכול לראות דוגמה איך נראה ומשווק משרד דרככם?
  ​כמובן, שלח לנו מייל ואנו נשלח לך דוגמה למשרד בסדר גודל של שלך, עם כל הלינקים המתאימים להתרשמות.
 • מדוע אין לכם מענה טלפוני?
  מערך שירות טלפוני מהיר ואיכותי כרוך בלא מעט משאבים, ויפגע לנו באפשרות להציע לכם מערכת מתקדמת ומענה מהיר ומדוייק במחיר הכי תחרותי שיש - כמה מאות שקלים וחינם לגמרי לשוכרים לעומת עמלות תיווך של אלפי שקלים. בעולם מהיר בו המון שיחות מתפספסות וקשה לשני הצדדים להשיג אחד את השני ברגע הנכון לשניהם, מצאנו שמענה כתוב הוא הכי מהיר ובמקביל, מספק גם שקיפות מלאה והוגנת לשני הצדדים. נסו אותנו, כתבו לנו, אנחנו עונים מהר, ובמידה ולא תקבלו תשובות לשאלותיכם, ניתן ליצור קשר עם רעות מהקבוצה ב 0525888251 או לשלוח הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי בנוסף למייל, להודעות בפייסבוק אנו גם נותנים מענה ב -וואטסאפ
 • האם אתם דורשים בלעדיות?
  אנו מאמינים גדולים בכוחות השוק ולא מעוניינים להגביל אף אחד שמנסה לאתר איתנו שוכר בשום אופן וצורה, אנחנו באותה הסירה, ומטרתנו משותפת: "איתור שוכר איכותי במהירות האפשרית" - אתה יכול להמשיך ולנסות לאתר שוכר לבד או עם מתווכים. עם זאת, בחבילה החינמית, אנו עובדים מול מתווכים באזור ומציעים לכם פרסום חינמי כנגד התחייבות לתשלום חודש שכירות במידה ומהשרד הושכר בתוך שלושה חודשים (גם אם לא דרכנו). יש אפשרות לבחור חבילות בתשלום ואז לא לשלם למתווכים. ​
 • כמה עולה לאתר שוכר דרככם?
  העלויות דרכנו הן התחרותיות ביותר בתחום ונקבעות בהתאם לרוחב ההפצה, אנו מציעים 3 חבילות שיווק, האחת חינמית (עלויות השיווק עלינו) אך אתם מתחייבים בה למתן בלעדיות ותשלום של חודש שכירות פלוס מע"מ במידה והמשרד הושכר בתוך 90 יום. בחבילה זו אנחנו עושים שימוש במתווך איזורי לשיווק הנכס. במידה ולא מעוניינים לשלם למתווכים, אנו מציעים שתי חבילות נוספות בעלות חודשית, אשר בשתיהן אנו עושים הפצה מאסיבית, ההבדל היחיד הוא שבחבילת הפרימיום, אנו מוסיפים גם קידום ממומן ברשת החברתית ספציפית לדף הנכס שלכם.
 • האם בטוח לשלם באשראי באתר?
  האתר עובד מול ישראכרט גלובל בעלי תקן מהמחמירים שיש לאבטחת תשלומים באינטרנט, פרטי כרטיס האשראי עוברים מיד למערכות הסליקה הבנקאיות דרך חברת ישראכרט ואינם נשמרים באתר.
 • תוך כמה זמן המשרד שלי יעלה לפרסום?
  לאחר העברת התמונות במידה ויש לך (אנו שולחים צלם אם אין לך תמונות בתוך יום אם תרצה..) הפרסום עולה בתוך 24 שעות ומייל מאיתנו ישלח אליך עם כל הלינקים בהם תוכל לצפות בכלל הפרסומים שעלו למשרד.
 • כמה עולה לאתר משרד דרככם?
  קבוצת משרדים לא גובה דבר משוכרים עבור איתור משרד וסגירת חוזה. אנחנו יודעים שבתור שוכר, יהיו לך עלויות לא מעטות בהשכרת משרד, מעבר, משכורות, מיסים ועוד והקבוצה קמה כדי להקל על שוכרי משרדים ונכסים מסחריים.
 • לא מצאתי תשובה לשאלה שלי, מה אפשר לעשות?
  לשלוח לנו אותה במייל בלחיצה כאן, ובתוך זמן קצר נחזור אליך עם תשובה ספציפית לשאלתך. או לשלוח לנו וואטסאפ בלחיצה כאן, ונחזור אליך במהירות.
 • אני מתווך, האם אני יכול לפרסם דרככם?
  כמובן, אנו פשוט מציינים שבמשרד ישנה עמלת תיווך, כל שאר העלויות והפרטים לגבי הפרסום והשיווק נשארים אותו הדבר. המון מתווכים מפרסמים דרכנו ונהנים מחשיפה מאסיבית למשרדים אותם מציעים.
bottom of page