מרכז המידע והשאלות

שאלות כלליות

מה אתם עושים?


אנו מחברים בין שוכרים למשרדים להשכרה ומפרסמים נדל"ן מסחרי למעלה מעשור באמצעות מערכת שיווק והפצה ייחודית שפותחה על ידי הקבוצה, השירות שלנו מתמקד ב:שיווק ופרסום ממוקד מטרה, מתן מענה רציף ואיכותי לשוכרים והכוונה בשוק הנדל"ן המסחרי. ניתן לקרוא עוד על המערכת שלנו כאן
מה ההבדל בניכם לבין משרדי תיווך?


אנו נותנים שירות טכנולוגי-חברתי יעיל וחינמי לחלוטין לשוכרים, מטרתנו העיקרית היא לאתר לקוח מתאים למשרד מתאים באופן מהיר ולתת לשוכרי משרדים מענה יעיל ואיכותי, באמצעות מערכת עדכונים שפיתחנו, לקבוצתנו אלפי עוקבים שממתינים להצעות, ומשרד המשווק דרכנו יגיע לאלפי חשיפות במהירות שיא. כפי שבטח שמת לב, מציאת שוכר טוב למשרדך זו לא תמיד חוויה נעימה וקלה ואנו ממוקדים בייעול התהליך. חשוב לציין שאנו מציעים נכסים תקינים, תחרותיים ובמחירים הגיוניים בלבד.
האם אני יכול לראות דוגמה איך נראה ומשווק משרד דרככם?


​כמובן, שלח לנו מייל ואנו נשלח לך דוגמה למשרד בסדר גודל של שלך, עם כל הלינקים המתאימים להתרשמות.
מדוע אין לכם מענה טלפוני?


שירות טלפוני מהיר ואיכותי כרוך בלא מעט משאבים, ויפגע לנו באפשרות להציע לכם מערכת מתקדמת ומענה מהיר ומדוייק במחיר הכי תחרותי שיש - כמה מאות שקלים וחינם לגמרי לשוכרים לעומת עמלות תיווך של אלפי שקלים. בעולם מהיר בו המון שיחות מתפספסות וקשה לשני הצדדים להשיג אחד את השני ברגע הנכון לשניהם, מצאנו שמענה כתוב הוא הכי מהיר ובמקביל, מספק גם שקיפות מלאה והוגנת לשני הצדדים.
נסו אותנו, כתבו לנו, אנחנו עונים מהר, ובמידה ולא תקבלו תשובות לשאלותיכם אנו נדאג שהאדם המתאים ביותר בקבוצה יצור עמכם קשר טלפוני בזמן הנוח ביותר עבורכם.
בנוסף למייל, להודעות בפייסבוק אנו גם נותנים מענה ב -וואטסאפ
האם אתם דורשים בלעדיות?


לא. אנו מאמינים גדולים בכוחות השוק ולא מעוניינים להגביל אף אחד שמנסה לאתר איתנו שוכר בשום אופן וצורה, אנחנו באותה הסירה, ומטרתנו משותפת: "איתור שוכר איכותי במהירות האפשרית" - אתה יכול להמשיך ולנסות לאתר שוכר לבד או עם מתווכים. הדבר היחידי שאנו מבקשים הינו דיווח ברגע שהושכר המשרד על מנת שלא נמשיך לקדם אותו בזמן שאינו זמין ועל מנת שלא נטעה פונים.
איך מפרסמים משרד?


צרו איתנו קשר במייל או בוואטסאפ ונציג/ה של הקבוצה כבר תדאג לכל שאר הפרטים עבור חבילת הפרסום המתאימה ובתוך שעות ספורות נשלח לכם את כל הלינקים המתאימים בהם תוכלו לראות את פרסום המשרד שלכם ונתחיל בהפצתו במערכת הקבוצה. היות ומדובר במערכת רחבה ומעטפת של פרסום, לא ניתן פשוט "להעלות משרד" באתר או בפייסבוק.
תוך כמה זמן המשרד שלי יעלה לפרסום?


לאחר העברת התמונות במידה ויש לך (אנו שולחים צלם אם אין לך תמונות בתוך יום אם תרצה..) הפרסום עולה בתוך 24 שעות ומייל מאיתנו ישלח אליך עם כל הלינקים בהם תוכל לצפות בכלל הפרסומים שעלו למשרד.
כמה עולה לאתר שוכר דרככם?


ישנן ארבעה חבילות מהן ניתן לבחור בעלות חד פעמית, בהתאם לגודל המשרד. אין עלויות תיווך או עלויות נוספות כנגד סגירה.
איך מאתרים משרד?


פשוט מאד! במקום לחפש בין מאות משרדים בגדלים שונים, לדבר עם עשרות אנשים, ולראות משרדים שבכלל לא רלוונטים לחיפוש, כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס לאיתור משרד - כאן
לא מצאתי תשובה לשאלה שלי, מה אפשר לעשות?


לשלוח לנו אותה במייל בלחיצה כאן, ובתוך זמן קצר נחזור אליך עם תשובה ספציפית לשאלתך.
כמה עולה לאתר משרד דרככם?


קבוצת משרדים לא גובה דבר משוכרים עבור איתור משרד וסגירת חוזה למעט במשרדים ספציפיים אשר גדולים מ300 מ"ר בהם אנו מעדכנים מראש שיש שיתוף פעולה מול מתווכים. אנחנו יודעים שבתור שוכר, יהיו לך עלויות לא מעטות בהשכרת משרד, מעבר, משכורות, מיסים ועוד והקבוצה קמה כדי להקל על שוכרי משרדים ונכסים מסחריים.
האם בטוח לשלם באשראי באתר?


האתר עובד מול ישראכרט גלובל בעלי תקן מהמחמירים שיש לאבטחת תשלומים באינטרנט, פרטי כרטיס האשראי עוברים מיד למערכות הסליקה הבנקאיות דרך חברת ישראכרט ואינם נשמרים באתר.

משרדים לעסקים בתל אביב