איתור שוכרים באופן נכון ומקצועי 

כפי שבטח שמת לב, איתור שוכר איכותי לנכס המסחרי שבבעלותך אינה משימה קלה בלשון המעטה, וכל יום בו הנכס עומד ריק ישנן עלויות המפחיתות מתשואתו השנתית, מודעה באחד הלוחות אשר נחשפת ל - 200 אנשים בחודש, במקרה הטוב, לא מועילה, (גם אם אתה דואג להקפיצה מידי יום) - זאת בלי קשר לקורונה..וכך גם פוסטים לא מקודמים בקבוצות פייסבוק. לאחר פרוץ הקורונה, כאשר יש פי כמה יותר הצע מביקוש, השרות שלנו הכרחי למי שמחפש שוכרים או קונים. 

בזכות ההכרות המעמיקה של חברי הקבוצה עם שוק הנדל"ן ושילוב מוצלח בין אנשי נדל"ן והייטק המחוייבים למתן שירות אחראי והוגן פיתחנו במשך למעלה מעשור מערכת המאפשרת לנו לייעל ולמעשה להחליף את התיסכול הכרוך באיתור שוכר או רוכש מתאים בתהליך הרבה יותר נעים, מהיר ואיכותי. מערכת הקבוצה מציעה לבעלי נכסים וגם למתווכים שקט וצמצום כאבי הראש הכרוכים באיתור שוכרים או קונים מתאימים. לקבוצת משרדים מערכת פירסום ייחודית מסוגה להפצה מירבית ונכונה של המשרדים להשכרה ומכירה, מענה יעיל לפונים, עבודה עם בעלי מקצוע (אדריכלים, מעצבים, ושיפוצניקים) מהשורה הראשונה, מגוון חוזי שכירות והתאמתם אישית במידת הצורך, ייעוץ פיננסי ומישפטי בעת הצורך, ניסיון רב בניהול, מכירה והשכרת נכסים מניבים, שירות אמין ותכליתי ובעיקר שקט נפשי וכוח אדם איכותי שאפשר לסמוך עליו.

 

לקוחותינו נהנים מחשיפה נכונה ומאסיבית של הנכס המסחרי שלהם לאלפי לקוחות פוטנציאליים מידי שבוע, מערכת שלמה שמקדמת וסורקת את השוק ע"מ לאתר להם שוכר או רוכש איכותי, אנו הקבוצה הגדולה ביותר בעיר, המציעה שירות מקיף וחינמי לשוכרי משרדים - מה שמגדיל משמעותית את מספר הפונים אלינו לאיתור משרדים.
חשוב לנו מאד לעבוד מול בעלי משרדים וחברות איכותיות בלבד על מנת לספק שירות ייחודי ואחראי.

 

לשאלות נוספות ומרכז המידע לחצו כאן או פנו אלינו בוואטסאפ ונשמח לעזור! 

.