פשוט לפרסם  את המתחם שלך באפס מאמץ

איך הפרסום דרכנו עובד וכמה זה עולה?
 

העלות הינה 640 ₪ לחודש פלוס מע"מ (כ25 ₪ ליום!). בעלות הזו מקבלים פרסום מקצועי ושוטף של המתחם, הכולל הפצה ממומנת בפייסבוק לקהל המתאים למתחם או האטרקציה אותה אתם מציעים.
 

מה הפרסום כולל?


תמונות המתחם שלכם (ניתן לתאם גם צילומים מקצועיים במידת הצורך) פרטי יצירת קשר ישיר איתכם ללא אנשי ביניים. פרסום מקצועי הכולל מענה לשאלות פונים, התאמת קהל יעד נכון עבורכם, מלא ניסיון בתחום הקידום הממומן והאורגני, שלאדם או מתחם פרטי, יקח המון זמן ואנרגיה להפיק וזה לאו דווקא ישתלם לו אם יעשה לבד. במידה וזה משהו שמדבר אליכם ויכול להתאים או שתרצו לדבר ולהבין יותר לעומק, נשמח לתאם פגישה או לשוחח טלפונית. בהצלחה :) 

היי, אנחנו רעות ונתנאל, ממקימי קבוצת משרדים, הקמנו את קבוצת משרדים לפני למעלה מ-12 שנה בתל אביב, על מנת לספק פרסום ושיווק יעיל לנכסים מסחריים, הקבוצה הינה אחת ממשווקות הנדל"ן המסחרי הגדולות במרכז שעושה פרסום ייחודי ויעיל למשרדים שמנצח כל לוח פרסום קיים. (מוזמנים להסתובב קצת באתר כדי להבין יותר)

לפני כשלוש שנים עברנו לרמת הגולן על מנת להקים את חיינו כאן, בחד-נס (בירת הצימרים), לאחרונה, החלטנו לרתום את הידע האדיר שבמילא יש לקבוצה בפרסום נכון ואיכותי על מנת לספק גם לכם, בעלי מתחמים ואטרקציות בגולן, פרסום נכון, יעיל ואיכותי, שיספק מענה בשוק הפרסום הכ"כ תחרותי. 

 

מה אנחנו מציעים? 
 

אנו מציעים לך להיות חלק ממערכת פרסום ושיווק אימתנית, המבוססת על למעלה מעשור עם מעטפת של עשרה אנשים בתחום הקידום הממומן ושיווק נכון של נכסים ברשתות שיזניקו את המתחם שלכם קדימה במינימום מאמץ ועלויות מצדכם. 

" TIME IS YOUR ONLY ASSET - USE YOURS WISELY ​"

 מספיק לבזבז זמן וכסף..צרו קשר לפרסום נכון ואיכותי 
 

 

WHAT PEOPLE SAY

“אין לי מילים לתאר את השירות המקיף והיעיל אותו אני מקבל מקבוצת משרדים בכל הקשור לפרסום ואיתור שוכרים למשרדים בבעלותי, מאז שאני עובד איתם, למעלה מ7 שנים, לא פרסמתי מודעה והנכסים שלי בתפוסה מלאה! תודה תודה תודה!” 

 

—  יניב, בעל נדל"ן מסחרי במרכז תל אביב.