סקירת מגדלי משרדים בעיר ומידע לגבי מגדלים שונים ברחבי תל אביב - לחצו על התמונות לפרטים. 

התחברו למערכת הקבוצה - וקבלו מאיתנו מידע על משרדים להשכרה במגדלים שמעניינים אתכם

אמות אטריום

אמות אטריום

המגדל החדש והמפואר של אמות

מגדל סונול

מגדל סונול

בסר 3

בסר 3

מגדל טויוטה

מגדל טויוטה

מגדלי טויוטה ממוקמים ברח' יגאל אלון בתל אביב, על ציר נתיבי איילון. במגדלים ממוקמת הסוכנות הראשית ומשרדי חברת טויוטה ישראל לצד עשרות משרדי עו"ד מובילים, משרדי שמאים, מהנדסים ויועצים. ב.ס.ר. ארגנה קבוצת רכישה שזכתה במכרז של עיריית תל אביב.

אלקטרה החדש

אלקטרה החדש

רחוב הרכבת

עזריאלי

עזריאלי

קומפלקס של שלושה גורדי שחקים שהגבוה מביניהם הוא בן 49 קומות. בניית שניים משלושת המגדלים והקניון הושלמה בסוף שנת 1999 והמגדל השלישי הושלם בשלהי 2007. המגדלים ממוקמים במרכז תל אביב בין דרך בגין ממערב לנתיבי איילון ממזרח. צורות החתך של המגדלים הן עיגול, משולש וריבוע, כך שהמגדלים הם גליל, מנסרה משולשת ומנסרה ריבועית. צורות אלו מרכיבות את הלוגו של מרכז עזריאלי.

מתחם בית הטקסטיל

מתחם בית הטקסטיל

ששת המגדלים ניצבים על משטח בסיס משותף באורך של 140 מטר מצפון לדרום וברוחב של 120 מטר ממזרח למערב. במרכז הפלטפורמה המשותפת משתרעת חצר מרכזית גדולה. ששת המגדלים ערוכים בשלושה זוגות ולכל זוג מראה ומאפיינים משותפים - שניים בצידו הדרומי של המבנה, שניים בצידו הצפוני ושניים נוספים בתווך: בית גיבור היה הראשון מבין המגדלים והוא הושלם בשנת 1978. מגדל זה ניצב בפינה הצפון-מערבית של המבנה ויש בו 18 קומות

אלקטרה

אלקטרה

תוכנן על ידי משרד האדריכלים יסקי מור סיון, ובו שטחים בהיקף של 54,000 מטר רבוע‏‏‏[2] ארכה כ-40 חודשים והוא כולל כ-1,200 מקומות חנייה. עם שוכרי המשרדים בבניין נמנים חברת גוגל,‏[3] חברת Paypal ומשרד הפרסום אדלר חומסקי ורשבסקי. בנובמבר 2011 נפתחה מסעדתו של השף חיים כהן, "יפו-תל אביב", בקומת הקרקע של המגדל.

שלום מאיר - כולבו שלום

שלום מאיר - כולבו שלום

המגדל החזיק בתואר "המגדל הגבוה במזרח התיכון" כ-14 שנים, ובתואר גורד השחקים הגבוה בישראל כ-34 שנים, עד לחנוכת מגדל עזריאלי העגול בשנת 1999. עד לשנים האחרונות איכלס הבניין משרדי ממשלה רבים. בקומה השלישית פעלה ספרייה עירונית. במגדל פעלה חנות כלבו גדולה, בשם "כלבו שלום", שהייתה מפורסמת בשנות ה-60 וה-70, לפני שנבנו בישראל קניונים. כלבו שלום נפתח בשנת 1967 ונוהל במשך 13 שנים על ידי רפאל ברוך. עקב פרסומה הרב של החנות, יש המכנים את הבניין עד היום בשם "כלבו שלום".

בית רובינשטיין

בית רובינשטיין

מגדל משרדים, הנמצא בצומת הרחובות דרך מנחם בגין ולינקולן בתל אביב, מול גשר מעריב ובית מעריב. המגדל מתנשא לגובה של 102 מטר והוא מכיל 28 קומות. בנייתו החלה בשנת 1998 והסתיימה בשנת 1999. המגדל נקרא על שמו של יזם המגדל "רובינשטיין ושות'" והאדריכל שתכנן את הבניין הוא אריה פרייברגר. השטח הבנוי של הבניין הוא 62,000 מ"ר והוא מכיל 34,000 מ"ר המשמשים למסחר ולמשרדים. המגדל מחופה כולו בחלונות זכוכית וצורתו קעורה לכיוון צפון-מזרח וקמורה לכיוון דרום-מערב. קומת הכניסה מיועדת לתחנת רכבת תחתית.

מגדל דניאל פריש

מגדל דניאל פריש

מגדל דניאל פריש, הוא מגדל משרדים הנמצא ברחוב דניאל פריש 3 בתל אביב. במגדל 29 קומות והוא מתנשא לגובה של 92 מטר. הוא רבוע בצורתו ומעוצב בסגנון מודרני. מעטפת הבניין כהה ואחידה, ורק בארבע פינותיו נמתחים "פסים" מאונכים לבנים, שנוקו וחודשו בשנת 2003. ברחבת הכניסה לבניין ניצב פסל של הפסל דב אורנר. הפסל עשוי מפלדת אל-חלד והוא עושה שימוש באנרגיה סולארית כדי להניע את המים הזורמים בו. בבניין שוכנות, בין היתר, שגרירויות גרמניה, אירלנד, פורטוגל, ספרד ועו"ד מהמובילים בארץ.

בסר 3

בסר 3

פרויקט "מגדל ב.ס.ר. 3" של קבוצת בסר המצטיינת באיכותה, ממוקם באזור התעשייה החדש של בני ברק לצד מגדלי ב.ס.ר. 1 ו- 2 לאזור העסקים החדש של בני ברק. ב.ס.ר. 3 הינו מגדל משרדים יוקרתי שתוכנן בהקפדה על כל פרט בחומרים איכותיים הכוללים קירות מסך ואלומיניום.

מגדלי הארבעה

מגדלי הארבעה

שלושה מגדלי משרדים ברחוב הארבעה (על שם ארבעת חברי ההגנה) - מגדל המילניום, מגדל התיכון ומגדל פלטינום ולידם מבנה ייחודי של תחנת משנה של חברת החשמל. עם החברות השוכנות במתחם המגדלים נמנות החברה לישראל, כימיקלים לישראל ו-KPMG. במגדל התיכון שוכנים משרדי מבקר המדינה. במגדל המילניום שוכנת מסעדת מסה, של השף אביב משה. בקצה הרחוב מצוי "יקב טמפלרי" ליד המושבה הגרמנית-טמפלרית "שרונה" המתוכנן להפוך למבנה שוק. ברחוב זה שוכנים גם משרדי מבקר המדינה ומרכז השלטון המקומי בישראל.

מגדל המוזיאון

מגדל המוזיאון

*חלק מהמידע באדיבות מיזם ויקפדיה - איציקלופדיה שיתופית